وبلاگ اوستاپرواز


بهترین مراکز خرید سوغاتی در بمبئی

۲ بازار خوب و ارزان برای خرید سوغاتی در بمبئی بمبئی شهری است برای همه چیز و همه کس. این جمله شاید بهترین جمله برای توصیف این شهر شلوغ و مهم هند باشد. بمبئی همچنین یکی از توریستی ترین شهرهای این کشور و بهشت آمال و آرزوهای هندی های زیادیست که دوست دارند از شهرشان مهاجرت کنند و به این شهر بروند. اما در اینجا نمی خواهیم درباره ی آداب و رسوم مردم بمبئی و دیدنی های آن صحبت کنیم بلکه قصد داریم تا تعدادی از مهمترین مراکز خرید بمبئی را به شما معرفی کنیم. با اوستا پرواز همراه باشید:

انتشار در ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۷ - توسط اوستا پرواز

کشورهایی که برای سفر نیازی به ویزا ندارند

سفری بدون ویزا آیا تا به حال در موقعیتی بوده اید که برنامه مسافرتی خود را به دلیل فرایند خسته کننده درخواست ویزا به تاخیر بیندازید؟ کشورهایی وجود دارد که برای ورود به آن ها پاسپورت به تنهایی کافی است و برای سفر به آن ها نیازی به ویزا نیست. برای سفر به این کشورها فقط کافی است بلیط هواپیما گرفته، ساک خود را بببندید، پاسپورت خود را گرفته و به راه بیفتید. با اوستا پرواز همراه باشید تا شما را با تعدادی از این کشورها که برای سفر به آن ها نیازی به ویزا نیست آشنا کنیم

انتشار در ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۱ - توسط اوستا پرواز

خوابی عمیق در هواپیما

هواپیما جای مناسبی برای خوابیدن نیست چون لغزش های زیادی دارد و صندلی و محیط آن برای خوابیدن طراحی نشده است. با این وجود، خوابیدن مهم است، مخصوصا وقتی در پروازهای طولانی هستیم. چیزهای زیادی وجود دارد که باعث می شود خواب مناسبی در مسافرت های طولانی نداشته باشید و این باعث می شود که وقتی به مقصد می رسید خیلی خسته باشید. چیزهایی مثل جای پای کافی نداشتن، رفت و آمد مردم در کابین، تابش خورشید به پنجره ها، سر و صدای فیلم، صدای جیغ بچه ها، گفت و گو با صدای بلند، غذا و آشامیدنی، صدای عوض شدن موتور هواپیما باعث اختلال خواب در هواپیما می شود. برای خوابیدن راحت بغیر از گرفتن هواپیمای درجه یک، چه کار دیگری می توان انجام داد؟ خبر خوب بویژه برای مسافران کاری این است که انتخاب صندلی مناسب، داشتن تجهیزات مناسب، آماده سازی درست قبل از پرواز و عوض کردن بعضی از عادت های پروازی می تواند کمک کند که در پرواز بعدی خواب بهتری داشته باشید. با اوستا پرواز همراه باشید تا با نکاتی برای خواب بهتر آشنا شوید

انتشار در ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۷ - توسط اوستا پرواز

۵ سوغاتی معروف سنگاپور

سوغاتی هایی که فقط در سنگاپور پیدا می شوند اگر می خواهید به سنگاپور سفر کنید باید بدانید بخش جذابی از سفرتان را خرید تشکیل میدهد. به هر حال این شهر بهشت عاشقان خرید است و نمی توان به آنجا رفت و از مراکز خرید خوبش دست خالی برگشت. تنوع کالاهایی که در مارکت ها ارائه می شوند به حدی است که مطمئنا کمی گیج می شوید. به همین دلیل اوستا پرواز در اینجا سعی کرده تا ۵ سوغاتی معروف این شهر را به شما معرفی کند.

انتشار در ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۰ - توسط اوستا پرواز

راهنمای سفر به مدرنترین شهر آسیا، سنگاپور

سفر به کشور پیشرفته ی سنگاپور کشور بسیار مدرن سنگاپور در قاره ی آسیا قرار گرفته است. این کشور در سال های اخیر پیشرفت بسیار چشمگیری داشته است بطوریکه به آن پایتخت مدرن آسیا لقب داده اند. سنگاپور پر است از آسمانخراش های سر به فلک کشیده و خیابان هایی سرسبز و شیک با مردمی بسیار مودب و شاد. با اوستا پرواز همراه باشید و از این کشور پیشرفته بیشتر بدانید:

انتشار در ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۲ - توسط اوستا پرواز

گاردنز بای دی بی؛ پارکی رویایی در سنگاپور

پارک گاردنز بای دی بی سنگاپور اگر به دنبال مقصدی برای گذراندن لحظه های تکرار نشدنی برای تمامی اعضای خانواده هستید پیشنهاد ما پارک گاردنز بای دی بی سنگاپور می باشد. مجمو عه ای سرگرم کننده و مدرن که دسترسی راحتی دارد و تنها با یک پیاده روی کوتاه از هتل محل اقامت خود به این باغ مدرن که تمامی گونه های گیاهی در آن یافت می شود می رسید. در این پارک به احساسی همچون قدم زدن در یک سرزمین افسا نه ای مدرن خواهید رسید. با اوستا پرواز همراه شوید تا شما را با این پارک بیشتر آشنا کنیم

انتشار در ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۶ - توسط اوستا پرواز

برای کاهش وزن سفر کنید!

⁣#برای کاهش وزن سفر کنید! در این مطلب راهنمایی کاملی خدمتتون ارایه میشود تا ببینید چطور با سفر کردن به وزن دلخواه خود بدون گرفتن رژیم نزدیکتر شوید.

انتشار در ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۲ - توسط اوستا پرواز

ده حقیقت که درباره این کشورها باور نمی کنید

حقایق عجیب و باور نکردنی کشورها چه باور کنید و چه نکنید در حال حاضر، ۱۹۶ کشور در جهان وجود دارد. بنابراین حتی اگر خودتان را یک فرد به روز و پر اطلاعات بدانید- که مطمئنا هم هستید- در این لیست حقایقی وجود دارد که با خواندن آنها متعجب می شوید. در اینجا ۱۰ حقیقت درباره ی کشورهای مختلف آمده که باورشان برایتان سخت است. در ادامه با اوستا پرواز همراه باشید:

انتشار در ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۰ - توسط اوستا پرواز

سه پارک آبی برتر که اخیرا انتخاب شده اند

تا بحال خودتان را در یک پارک آبی با سرسره های مرتفع که دورتادورتان را کوسه های خشمگین یا دلفین فرا گرفته تصور کرده اید؟ در دنیای شلوغ پلوغ و مدرن امروزی، سرگرمی های مختلف و تفریحاتی که از پارک های آبی نشات می گیرند، بیشتر از قبل مورد توجه قرار گرفته اند. در لیست زیر تعدادی از برترین پارک های آبی دنیا را در سال های اخیر می توانید ببینید. این پارک ها فقط به خاطر سرسره های متفاوتشان انتخاب نشده اند بلکه تجربه های خانوادگی، مورد علاقه بودن بچه ها و بالاتر از همه فعالیت های متنوعی که در این پارک ها می توان انجام داد، معیارهای اصلی انتخاب آنها بوده است. همچنین وجود فضاهای بسیار بزرگ با آب تمیز یکی دیگر از گزینه ها برای انتخاب این پارک های آبی است و گرنه به جای رفتن به مکانها می توان به استخرهای کوچک خانگی رفت. بیایید ببینیم که اوستا پرواز چه پارک آبی هایی را برای رقم زدن یک خاطره ی فراموش نشدنی در سفر برایتان در نظر گرفته است.

انتشار در ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۶ - توسط اوستا پرواز

چه کارهایی را در سنگاپور نباید انجام داد

سنگاپور کشوری تمیز و با نظمی است که دلیل آن بیشتر قوانین سختگیرانه ای است که توسط دولت این کشور اتخاذ شده است. اگر قصد سفر به این کشور را دارید باید خود را با قوانین این محل تطبیق دهید چون در غیر این صورت براحتی جریمه خواهید شد. رعایت نکردن این قوانین باعث تخلف و مجازات قانونی می شود. با الی گشت همراه شوید تا شما را تا حدودی با ممنوع شده های این کشور آشنا کنیم.

انتشار در ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۱ - توسط اوستا پرواز

کلیه حقوق این سایت متعلق به Avesta Parvaz می باشد.©