رستوران های خوش منظره مالزی

راهنمای سفر - در کوالالامپور - ۲۷ خرداد ۱۳۹۶

رستوران مارینی یا ۵۷، کوالالامپور

رستوران ایتالیایی مارینی با غذاهای فوق العاده ای که به مشتریان عرضه میکنه توانسته است لقب بهترین رستوران کوالالامپور رو به خود اختصاص دهد. اسم این رستوران مارینی هست و از آنجایی که در طبقه ۵۷ برج های دوقلو پتروناس مالزی قرار گرفته به آن رستوران ۵۷۷ نیز گفته می شود. وقتی در این رستوران مشغول نوش جان کردن غذای تان هستید منظره بسیار زیبایی از کل شهر را پیش چشمان تان دارید. از لحاظ دکوراسیون بسیار شیک و خاص است و طعم غذاهایش نیز فوق العاده هستند. حتما باید آنها را تست کنید. مگر می شود از غذای بهترین رستوران کوالالامپور چشم پوشی کرد.

رستوران آسمان ترویکا، کوالالامپور

یکی دیگر از رستوران های عالی و شیک کوالالامپور را می توانید در طبقه ۲۳ برج ترویکا پیدا کنید. این رستوران به دلیل منظره زیبایی که حین میل کردن غذا به میهمانان می دهد بسیار معروف است و البته غذاهای بسیار خوبی هم دارد. در این رستوران غذاهای کشور فرانسه، اسپانیا، ایتالیا و یونان نیز طبخ می شود. پیشنهاد می کنیم حتما از اسپاگتی های این رستوران بچشید که بسیار فوق العاده هستند.

رستوران بالی های پنانگ

دوست دارید غذاهای دریایی فوق العاده را در سفر مالزی امتحان کنید؟؟؟ همین جاست. درست آمده اید. رستوران بالی های مالزی که یکی از بهترین رستوران های پنانگ مالزی محسوب می شود غذاهای دریایی را به بهترین شکل ممکن طبخ کرده و با دیزاین بسیار شیک به میهمانان عرضه می کند. شما می توانید بهترین غذاهای دریایی کل جزیره را اینجا پیدا کنید و به همین دلیل است که در لیست بهترین رستوران های مالزی قرار گرفته است.

رستوران هات وک پنانگ

بهترین رستوران پنانگ مالزی با دکوراسیون چوبی بسیار زیبایی که دارد Hot Wok  نام دارد که می توانید در آن، غذاهای محلی این جزیره را تست کنید، البته یادتان باشد که غذاهای این رستوران کمی تندتر از حد معمول است. چراکه در مالزی سرآشپزها معمولا از ادویه های خاصی استفاده میکند. اما نگران نباشید چون تندی آن ها مثل غذاهای تایلندی نیست. پس با خیال راحت سفارش بدهید.

رستوران Unkaizan لنکاوی

رستوران ژاپنی unkaizan که در لنکاوی مالزی قرار گرفته به شیوه بسیار خاصی از مشتریاش پذیرایی می کند. دکوراسیون در این رستوران دو سبک مختلف ژاپنی (که روی زمین می نشینند و غذا میل می کنند) و سبک اروپایی (همان سبک معمولی رستوران ها) دارد که این رستوران را از سایر رستوران های لنکاوی متمایز کرده است. در این رستوران غذاهای ژاپنی، اروپایی و ایتالیایی نیز سرو می شود و واقعا طعم غذاهای آن را هیچ جای دیگری نمی توانید تجربه کنید. یک سرآشپز حرفه ای با تجربه بر آشپزخانه این رستوران حکومت می کند.

رستوران اشرافی لنکاوی

اینجا یکی از لوکس ترین و بهترین رستوران های مالزی است. رستوران هتل ساحلی اشرافی به نام Nam  فوق العاده زیبا ست و آرامشی فوق العاده نیز دارد. دیگر چه انتظاری از یک رستوران دارید؟ کنار دریا می نشینید و یه یک غذای لذیذ نوش جان می کنید. بسیار رویایی است. سبک غذای این رستوران اروپایی ایتالیایی است و غذاهایش معرکه هستند.

 

 

 

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به Avesta Parvaz می باشد.©