قبل از انتخاب هتل بخوانید

راهنمای سفر - در کوالالامپور - ۱۸ تیر ۱۳۹۶

انتخاب هتل مناسب

اگر قصد سفر دارید شاید انتخاب هتل تبدیل به یکی از دغدغه های شما شده باشد، اینکه چه هتلی قیمت مناسب تر و خدمات بهتری دارد از سوال هایی است که معمولا ذهن مسافران را مشغول می کند، گاهی ندانستن برخی نکات باعث می شود به هتلی برویم که اصلا مناسب حال ما نیست، می خواهیم به شما نکاتی را بگوییم تا به کمک آن ها بتوانید هتلی مناسب را انتخاب کنید، با اوستا پرواز همراه باشید.

مدت سفر خود را در نظر بگیرید

اینکه مدت سفر شما چند روز است نقشی اساسی در انتخاب هتل دارد، اگر سفر شما کوتاه باشد مطمئنا بیشتر وقت خود را مشغول گشت زنی در شهر هستید و زمان کمتری را در هتل می مانید در این صورت هتل های ارزان برای شما مناسب تر است شاید فکر کنید هر چه پول پیشتر بدهید خدمات بیشتری دریافت می کنید اما گاهی می توان در هتل های ارزان هم خدمات مناسب خود را دریافت کرد، شما در سفرهای کوتاه بیشتر شب و در هنگام خوابیدن از هتل استفاده می کنید پس لزومی ندارد برای هتل های گران هزینه کنید این هتل ها بیشتر مناسب کسانی است که دوست دارند بیشتر وقت خود را در هتل بمانند و از خمات و امکانات هتل استفاده کنند.

تعیین کنید که دقیقا در سفر به جه چیزهایی نیاز دارید

ممکن است در شهری که می روید فامیل و دوست و آشنا داشته باشید و بخواهید به آن ها هم سر بزنید در این صورت مسلما از هتل کمتر استفاده می کنید. آیا از آن دست از افرادی هستید که زیاد بیرون ماندن را دوست ندارید و می خواهید بعد از ۲ ساعت گشت و گذار در شهر به هتل برگشته و استراحت کنید؟ در این صورت به خدمات هتل نیاز دارید و باید کمی سطح هتل خود را بالا ببرید. اگر قصد شما از سفر، خرید است هتلی نزدیک مراکز خرید تهیه کنید تا به راحتی و بدون پرداخت هزینه رفت و آمد خرید خود را انجام دهید، و یا اگر قصد دارید بیشتر جاذبه های تاریخی را ببینید هتلی نزدیک آن ها انتخاب کنید.

اگر هتلی ارزان برای اقامتی کوتاه می خواهید از هتل آپارتمان استفاده کنید

هتل آپارتمان مثل کرایه آپارتمان است شما وارد آپارتمانی می شوید که در آنجا با آشپزخانه ای مجهز به وسایل آشپزی روبرو می شوید و این معمولا یعنی باید خودتان آشپزی کنید و از رستوران خبری نیست، اگر از افرادی هستید که دوست دارید در سفر از شما پذیرایی شود هتل آپارتمان انتخاب مناسبی برای شما نیست ، قیمت هتل آپارتمان ها از هتل ها خیلی کمتر است و بیشتر برای کسانی مناسب است که می خواهند اقامتی کوتاه داشته باشند و چندان هم هزینه نکنند. در این آپارتمان ها هر زمان که مایل باشید می توانید تسویه حساب کرده و محل اقامت خود را ترک کنید.

هتل های مرکز شهر و نزدیک مترو و مراکز خرید مناسب ترند ولی قیمت بیشتری دارند

قبل از اینکه هتل خود را انتخاب کنید نقشه مکان آن را ببینید تا بفهمید دسترسی هتل به وسایل حمل و نقل عمومی، مراکز خرید و جاذبه ها چگونه است، مسلما هتلی که موقعیت مکانی بهتری داشته باشد قیمت گرانتر و هتل هایی که در جاهای کم رفت و آمدتر  هستند قیمت کمتری دارند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به Avesta Parvaz می باشد.©