هتل مجستیک کوالالامپور

راهنمای سفر - در کوالالامپور - ۱۸ تیر ۱۳۹۶

درباره هتل مجستیک کوالالامپور

بعد از دو سال که تصمیم داشتم سفری به کوالالامپور داشته باشم نهایتا در ژانویه امسال موفق شدم به این شهر زیبا بروم، هتل مجستیک کوالالامپور را برای اقامت دو روزه خود انتخاب کردم. هتلی کلاسیک است و فقط یک نگاه به لابی هتل کافیست تا بفهمید که می خواهید در چه هتل خوبی اقامت کنید. اگر به دنبال هتلی لوکس و بینظیر در کوالالامپور می گردید در اینجا تجربه اقامت خودم را در هتل مجستیک کوالالامپور با شما در میان می گذارم. در ادامه با اوستا پرواز همراه باشید.

سونا و استخر هتل

وقت این را دارید که کمی در هتل بمانید و از استخر و سونا استفاده کنید؟ واقعا بهتون توصیه می کنم که این کار را انجام دهید. چون آنقدر امکانات سونا و استخر این هتل خوب است که  می توانید اینجوری حسابی خستگی پرواز را از تن بدر و خود را برای گشت و گذار بهتر در شهر آماده کنید.

چای سنتی انگلیسی عصر

در این هتل حتما باید چای انگلیسی عصر را بنوشید. اگر می خواهید از چای عصرگاهی این هتل لذت ببرید حتما از قبل این برنامه را رزرو کنید و اگر می توانید میزی را در کنار گلخانه رزرو کنید تا خودتان را در محاصره گل های ارکیده تازه قرار دهید و از طعم چای خود بیشتر لذت ببرید.

غذاهای هتل مجستیک

در هنگام غذا به رستوران کنتانگو می رویم. این هتل بخشی از هتل های پیشرو در مجموعه هتل های جهان است به همین دلیل باید حتما استاتداردهای لوکس جهانی را بگذراند به ویژه باید غذاهای خیلی خوبی داشته باشد. در رستوران هتل واقعا از طعم و مزه غذاهای بین المللی لذت بردم (من گیاهخوار هستم و برایم سخت بود که بتوانم برای اولین بار غذاهای محلی اینجا را امتحان کنم). منوی این رستوران زمینه ای از منوهای انگلیسی داشت و در آن غذاهای کلاسیک خیلی خوشمزه ای پیدا می شد مخصوصا دسرهای آن خیلی عالی بود. شیرینی بانوفی پای واقعا طعم خوشمزه ای دتشت و برای کسی مثل که من مقدار کالری ها برایش مهم نبود دسری خوشمزه تر از این شیرینی پیدا نمی شد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به Avesta Parvaz می باشد.©