وبلاگ اوستاپرواز


امارات در مریخ شهر می سازد!

امارات و ساخت شهر در مریخ چندین سال است که نام امارات به عنوان کشوری سرمایه دار و کشوری که خیلی خوب توانسته پیشرفت کند و گلیم خود را از آب بیرون بکشد، بر سر زبان ها افتاده است و این موضوع به خوبی در آسمانخراش های بیشمار، هتل ها و ساختمان های لوکس و… در این کشور معلوم است. به همین دلیل است که گردشگران زیادی جذب این کشور می شوند چون در هر بار سفر می توانند با یک ایده ی خاص و دیدنی و جدید در این کشور روبرو شوند. اما در جدیدترین بلند پروازی های این کشور مشخص شده که امارات دنبال ساخت شهر در مریخ (Mars) است. ولی چیزی که هنوز مشخص نیست این است که این موضوع شدنی است؟ و اصلا تا چه اندازه صحت دارد؟ در ادامه همراه اوستا پرواز باشید تا به طور کامل از چند و چون این موضوع اگاه شوید. از آنجا که ایده های امارات همیشه خارق العاده و گاهی از نظر خیلی ها نشدنی بوده اند اما به واقعیت پیوسته اند، بنابراین بعید نیست که این خبر هم صحت داشته باشد. همانطور که می دانید رویای سفر به کره های دیگر و زندگی در آنها همیشه از آرزوهای انسان بوده است که برای رسیدن به آن، کارهای زیادی هم انجام داده است.سیاره ی مریخ چهارمین سیاره ی منظومه ی شمسی است که دور خورشید می گردد.

انتشار در ۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۴ - توسط اوستا پرواز

فرهنگ در مالزی

مالزی از یک جامعه چند فرهنگی، شامل مالایی، چینی و هندی برخوردار است که در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند. البته مالایی ها بیشترین تعداد افراد اجتماع را در برمی‌گیرند. بیشتر مردم مالزی مسلمان هستند اما در میان آنها مذاهب دیگر نیز دیده می‌شود. در ادامه با اوستا پرواز همراه باشید.

انتشار در ۱۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۷ - توسط اوستا پرواز

باریک ترین خیابان دنیا

باریک ترین خیابان دنیا اشپرویرهوف اشتراسه ( Spreuerhofstraße ) نام دارد که در شهرستان روتلینگن (Reutlingen) کشور آلمان قرار گرفته است. عرض باریک ترین خیابان دنیا از ۳۰ الی ۵۰ سانتی متر متغییر می باشد و به عبارت دیگر یک فرد تقریبا چاق به سختی می تواند از آن عبور کند، علاوه بر عرض کم این خیابان اشپرویرهوف اشتراسه طول زیادی هم ندارد و کل طولش تنها ۳متر و ۸سانتیمتر می باشد.

انتشار در ۱۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۵ - توسط اوستا پرواز

کلیه حقوق این سایت متعلق به Avesta Parvaz می باشد.©